Wczytuję mapę...

Szkolenia z Rafałem Dryją

Data i godzina wydarzenia
29/02/2016, godz. 16:30

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

Szkolenia z Rafałem Dryją

Szkolenia z Rafałem Dryją

 

Jak zbudować dobrą relację

8 lutego 2016, godz. 16:30

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

 

Umiejętne zarządzanie stresem

29 lutego 2016, godz. 16:30

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

 

Szkolenia mają charakter bezpłatny. Obowiązują zapisy pod adresem mbp.awieczorek@gmail.com lub telefoniczne 77 454 80 30 wew. 402

 

Jak zbudować dobrą relację

Sztuka budowania relacji i przykuwania uwagi jest w dzisiejszych czasach najważniejsza. Niezależnie od tego, co robimy w swoim życiu, to umiejętność budowania relacji wysuwa nas na prowadzenie w niemal każdej sytuacji życiowej – w sprzedaży, handlu, negocjacjach, związku czy urzędzie. Podczas szkolenia dowiemy się, jak wzbudzić zaufanie w pierwsze pięć sekund od poznania drugiej osoby. Dostaniemy uniwersalną wiedzę na temat budowania relacji, którą będziemy mogli wykorzystać wszędzie.

 

Umiejętne zarządzanie stresem

Poznamy techniki, które będziemy mogli wykorzystać zawsze, gdy znajdziemy się w stresującej sytuacji. Bywają sytuacje życiowe, w których stres całkowicie paraliżuje człowieka, uniemożliwiając mu wykonywanie czynności prawidłowo. Najczęściej ma to miejsce podczas silnie stresujących sytuacji jak rozmowa rekrutacyjna, egzamin na prawo jazdy, egzamin ustny na studiach i wiele innych. Ponadto stres, który odczuwany jest w pracy, może w konsekwencji doprowadzić do często występującego wypalenia zawodowego. Podczas szkolenia nauczymy się zarządzać stresem w taki sposób, żeby nas motywował i wspierał.

 

Rafał Dryja – psycholog i trener rozwoju osobistego, który specjalizuje się w zarządzaniu stresem i budowaniu relacji. Ukończył studia psychologiczne i od ponad roku prowadzi firmę szkoleniową, w której uczy zarządzania stresem, umiejętności budowania relacji oraz przełamywania wewnętrznych barier.