Świat w kolorach – wystawa sekcji plastycznej „Akwarele”

20/07/2016, godz. 18:00 - 30/07/2016

Biblioteka Główna - Galeria Zamostek

Świat w kolorach - wystawa sekcji plastycznej „Akwarele”

Świat w kolorach – wystawa sekcji plastycznej „Akwarele”

Wernisaż – 20 lipca 2016 (środa), godz. 18:00

Wystawę można oglądać od 20 do 30 lipca 2016 roku.

Galeria MBP ZAMOSTEK, ul. Minorytów 4

Sekcja plastyczna „Akwarele” przy Uniwersytecie III Wieku została założona w 2013 roku przez Jerzego Kamińskiego. Sekcja prezentowała swoje prace między innymi w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu, Muzeum Wsi Opolskiej, Galerii Sztuki Współczesnej „Aneks” w Opolu, Klubie Akademickim Uniwersytetu Opolskiego, Publicznej Szkole Podstawowej w Szczedrzyku, Domu Kultury w Ozimku, Strzeleckim Ośrodku Kultury, Filharmonii Opolskiej. Podczas wystawy będzie można obejrzeć prace Krystyny Sypiańskiej, Teresy Sojki, Krystyny Pierszkały, Alicji Domagały, Lucyny Stefaniak, Marii Caban, Mirosławy Oficjalskiej, Elżbiety Grubiak, Jana Gruszki, Haliny Veres, Zofii Kosielskiej, Wandy Szwajcowskiej, Marii Pawlikowskiej, Wandy Sztogryn, Bożeny Miśty, Marii Maruszak, Krystyny Żarskiej, Anny Świerc, Jerzego Kamińskiego, Teresy Besz, Barbary Dragun, Danuty Płonki, Czesława Szlązaka i Danuty Majewskiej.