Spotkanie z Janiną Ochojską. Jesteś ważny – aktywiści wobec niesprawiedliwości społecznej

25/05/2023, godz. 17:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Spotkanie z Janiną Ochojską. Jesteś ważny - aktywiści wobec niesprawiedliwości społecznej
Aktywisto, aktywistko!
Wolontariuszu, wolontariuszko! Społeczniku!
Nigdy nie zapominaj w swoim działaniu o tym, że i ty JESTEŚ WAŻNY.
25 maja o godzi. 17:00 wraz z Janiną Ochojsą, czekamy na ciebie w Opolu w Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.
Tym razem porozmawiamy nie tylko jak skutecznie pomagać innym. Ale również, jak zadbać o to, by się nie wypalić.
Pandemia, wojna na Ukrainie, sytuacja na granicy z Białorusią, tocząca się od miesięcy katastrofa odrzańska, wzrost w stosunku do nas fali hejtu, poczucie, że samorządy bardziej z nami rywalizują niż chcą nam pomóc- to wszystko bardzo mocno odbija się na naszej pracy. Dlatego serdecznie ciebie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie. Bycie społecznikiem to nie praca. To misja.
My nie pomagamy zawodowo. Nie mamy urlopu. To bardzo często bycie na posterunku 24h na dobę. Za to mamy swoje lepsze i gorsze dni. I o tych właśnie „gorszych dniach” – będziemy mogli porozmawiać.
W rozmowie udział wezmą:
🔹 Janina Ochojska – europarlamentarzystka, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej
🔹 Agnieszka Konowaluk-Wrotniak – Stowarzyszenie Przyrodniczo-Kulturalne „POD PRĄD”
🔹 Aleksandra Altufieva- Skrzydła Pomocy.
Prowadzący: Mateusz Luft
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.