Wczytuję mapę...

Spotkani w drodze – wystawa fotograficzna Przemysława Supernaka

Data i godzina wydarzenia
13/03/2018, godz. 11:00 - 15/04/2018

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Wystawa

Spotkani w drodze – wystawa fotograficzna Przemysława Supernaka

Spotkani w drodze – wystawa fotograficzna Przemysława Supernaka
Ekspozycja czynna od 13 marca 2018 (wtorek)
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo)

Wstęp wolny

Wystawę można oglądać do 15 kwietnia 2018

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza do odwiedzenia wystawy zdjęć Spotkani w drodze autorstwa Przemysława Supernaka, opolskiego podróżnika i fotografa.

Autor o wystawie:
Podróże to nie tylko egzotyczne krainy i niezwykłe miejsca. To przede wszystkim spotkania z wyjątkowymi ludźmi, którzy stanęli na naszej drodze. Właśnie im poświęcona jest wystawa „Spotkani w drodze”. Każde z tych spotkań ma swoją historię. Każde wywarło na mnie wpływ, zmieniając cząstkę mojego życia. To dzięki nim wspomnienia nabierają barw i emocji, a każda następna podróż jest dla mnie przygodą w odkrywaniu ludzkiej natury.

PRZEMYSŁAW SUPERNAK – praktykujący miłośnik podróży i fotografii, organizator wypraw i imprez podróżniczych, współtwórca i organizator Opolskiego Festiwalu Podróżniczego. Prowadzi prelekcje podróżnicze dla szkół, na których zapoznaje młodych słuchaczy z kulturą i obyczajami dalekich krajów poza tym, współtworzy stronę SuperGlob (https://www.facebook.com/superglob1), na której publikuje zdjęcia i historie ze swoich podróży.