Śmierć z przydziału. Morderstwo w bibliotece 2016

Biblioteka Główna - Hol

Śmierć z przydziału. Morderstwo w bibliotece 2016

Gra detektywistyczna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu
Start: Sala Konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, ul. Minorytów 4
Czas trwania: 2-3 h
Wcześniejsze zapisy: brak
Ograniczenie wiekowe: osoby 15+, osoby młodsze jedynie pod nadzorem rodziców lub opiekuna
Ilość osób: nieograniczona
Możliwość grupowego rozwiązywania zagadki: tak
Nagrody: tak

Odwiedzający Miejską Bibliotekę Publiczną w Opolu ponownie będą mogli wcielić się w rolę detektywów i zmierzyć się z licznymi zagadkami, które doprowadzą do rozwikłania sprawy kryminalnej. Tym razem do rozwiązania zagadki będzie potrzebny sprawny umysł i dużo cierpliwości, aby stawić czoło biurokratycznej maszynie, która pochłonie nawet najbardziej wytrwałego detektywa. Zmierzycie się z niezliczoną ilością formularzy, które muszą zostać wypełnione w tylko jeden słuszny sposób oraz z mało przyjaznymi urzędnikami, którzy za wszelka cenę uprzykrzą życie każdemu, kto odważy stanąć przed ich obliczem. Do tego wszystkiego upływający czas, który nie wybacza nikomu!

Wydarzenie odbędzie się w ramach Nocy Kultury 2016.

Odwiedź nas na Facebooku!