Wczytuję mapę...

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski – spotkanie z Natalią Haczyk

Data i godzina wydarzenia
16/02/2018, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 1 i 2

Kategoria
Spotkanie

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski  - spotkanie z Natalią Haczyk

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski
Spotkanie z Natalią Haczyk
16 lutego 2018 (piątek), godz. 18:00
Filia nr 1 i 2 MBP, ul. Dambonia 169  

Wstęp wolny

  

„Sięgając za horyzont” to inspirująca historia ultramaratonki, która pokazuje, że warto podążać w życiu za pasją i marzeniami. To książka, która unaocznia, jak dzięki sile mentalnej możemy pokonać niemal wszelkie przeciwności – nie tylko te na trasie wymagającego biegu, ale także w całym naszym życiu.

 Jakub B. Bączek – trener mentalny

 

Nazywam się Natalia Haczyk. Mieszkam i pracuję w Opolu. Od sześciu lat mam nową pasję –bieganie. Jestem członkiem Stowarzyszenia Bieg Opolski, co sprawia, że poza bieganiem pomagam w organizacji imprez sportowych. Jako biegaczka najlepiej czuję się w długodystansowych biegach górskich. Można powiedzieć, że jestem typową ultraską. Co roku startuję w kilku biegach ultradystansowych w kraju i za granicą.

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski, to książka, która opowiada nie tylko o moich biegowych przygodach. Czytelnik znajdzie w niej również praktyczne wskazówki jak pokonać strach, skąd czerpać motywację do działania, jak kształtować charakter, aby nigdy nie zawracać, nie poddawać się i  iść do przodu – wbrew przeciwnościom losu.