Wczytuję mapę...

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski – spotkanie z Natalią Haczyk

Data i godzina wydarzenia
21/02/2018, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski - spotkanie z Natalią Haczyk

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski
Spotkanie z Natalią Haczyk
21 lutego 2018 (środa), godz. 18:00
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo)

Wstęp wolny

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza do udziału w spotkaniu autorskim z Natalią Haczyk i oficjalną premierę jej książki Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski.

Natalia Haczyk jest opolanką, biegaczką długodystansową i dietetyczką. Co roku bierze udział w ultramaratonach górskich w kraju i za granicą. Od lat chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami na swoim blogu (www.maratondrowia.pl) oraz podczas spotkań z innymi amatorami biegania.

Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski to książka, która opowiada nie tylko o zmaganiach autorki podczas polskich i europejskich ultramaratonów, czyli biegami o wiele dłuższymi i trudniejszymi do pokonania – często wśród wysokich gór, na szlakach o nierównym terenie i stromych podejściach. Czytelnik znajdzie w niej również praktyczne wskazówki jak pokonać strach, skąd czerpać motywację do działania, jak kształtować charakter, aby nigdy nie zawracać, nie poddawać się i iść do przodu wbrew przeciwnościom losu. Pełne emocji opisy jednych z najtrudniejszych biegów na świecie (Ultra Sierra Nevada w Andaluzji, Andorra Ultra Trail  czy Ultra-Trail du Mont Blanc) – zabiorą czytelników tam, gdzie nie sięga wyobraźnia. Poszczególne opisy autorki wskażą drogę do duchowego odbierania świata i pokażą jak cienka potrafi być granica między życiem a śmiercią. Słowem: pomogą sięgnąć za horyzont.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/141009743260556/