„Rozmowy o miłości czyli o tym, jak kocham i jestem kochany” – spotkanie z Emilią Lichtenberg-Kokoszką

05/02/2024, godz. 17:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

5 lutego 2024 | 17:00
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Od autorki: „Małżeństwo to wspólnota osób, które wzajemnie się wspierają. By jednak wsparcie to było skuteczne, trzeba znać siebie i partnera. Zapraszam Was w krótką, aczkolwiek bardzo treściwą podróż, która pozwoli Wam lepiej poznać siebie samych i siebie nawzajem; która, jak ufam, stanowić będzie pretekst do długich i pięknych rozmów, do małych lub wielkich zmian”.

Emilia Lichtenberg-Kokoszka – doktor nauk humanistycznych. Dyplomowana położna. Wykładowca w Instytucie Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego. Autorka i współredaktorka 15 książek, autorka ponad 60 artykułów naukowych. Prelegentka kilkudziesięciu konferencji dla dorosłych i młodzieży. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Program Tygodnia Małżeństwa w Opolu –> https://www.facebook.com/TydzienMalzenstwawOpolu/