Wczytuję mapę...

Quiz i Dyktando dla Babci i Dziadka

Data i godzina wydarzenia
19/01/2018, godz. 17:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Dla wszystkich

Quiz i Dyktando dla Babci i Dziadka

Quiz i Dyktando dla Babci i Dziadka
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo)
19 stycznia 2018 (piątek), godz. 17:00
obowiązują zapisy

Z okazji Dni Babci i Dziadka Filia nr 4 MBP organizuje specjalnie dla nich wyjątkowe wydarzenie. Ale spokojnie, to nie będzie kolejna leniwa posiadówka przy ciasteczku i kawusi. Rzucamy seniorom wyzwanie: zachęcamy do wyjścia z domu i stanięcia w ortograficzne szranki z innymi samozwańczymi mistrzami przecinków, ogonków i „-uje nie kreskuje”! Zapraszamy wszystkich odważnych do wzięcia udziału w dyktandzie, do którego tekst napisze Łukasz Berlik, zwycięzca II Wielkiego Opolskiego Dyktanda z 2017 roku. Powtórzcie zasady ortografii ze szkolnej ławki, bo ponownie w niej zasiądziecie!

To nie koniec niespodzianek. Po dyktandzie uczestnicy wezmą udział w quizie wiedzy ogólnej, który przygotowali pracownicy biblioteki. Stolica Kolumbii? Prawdziwe nazwisko Stalina? Autor Odysei? Test na spostrzegawczość i dobrą pamięć, turniej wiedzy, a czasami zgaduj-zgadula. Wszystko okraszone solidną porcją rywalizacji, bo przecież nie ma konkursu bez nagród! Zwycięzcy i dyktanda, i quizu nie wyjdą od nas z pustymi rękami!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zapisać się na listę uczestników, dzwoniąc pod numer 512-370-509 lub osobiście, w Filii nr 4 MBP. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/182454759156312/