Psychologia w praktyce – Coaching jako metoda wsparcia rozwoju

Prowadzenie: dr Magdalena Nawrat
19 października 2015, godz. 17:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Projekt „Psychologia w praktyce” to połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami, które w prosty sposób mają wprowadzać w świat psychologii bazującej na sytuacjach z codziennego życia.

• 17:00 – Wykład Coaching jako metoda wsparcia rozwoju
    Coaching staje się coraz bardziej popularnym narzędziem rozwoju osobistego. Celem wykładu będzie przybliżenie tej metody doskonalenia kompetencji, wyjaśnienie, czym jest coaching, kim jest coach, kto może nim zostać, na czym polega relacja coacha z klientem, czego może oczekiwać klient coachingu.
  • 18:00 – Warsztaty Metody i narzędzia pracy coacha
    zapisy na warsztaty: knsp.opole@gmail.com
    limit miejsc: 20

Magdalena Nawrat – psycholog, doktor nauk humanistycznych, specjalista z zakresu psychologii zarządzania i psychologii społecznej, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka Szkoły Coachingu Menedżerskiego Moderator, certfikowany coach ACC International Coach Federation. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako HR Manager oraz konsultant w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jako coach pracuje z klientami między innymi nad wzmacnianiem ich kompetencji osobistych i zawodowych, pogłębieniem automotywacji i zaangażowania, poprawą relacji z otoczeniem. Jest autorką publikacji naukowych z zakresu psychologii zarządzania i psychologii społecznej. Miłośniczka aktywnego wypoczynku.