„Psyche” – wystawa Wiktorii Sneli

Wernisaż wystawy „Psyche” Wiktorii Sneli

7 marca 2016 (poniedziałek), godz. 18:00

Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4

Wystawę można oglądać do 21 marca 2016 roku.

„Człowiek ma skłonność do identyfikowania tego, co psychiczne z samym sobą. Jest tym, kim się czuje, że jest, jak traktują go inni, jakie ma zdolności, kompetencje, relacje. Psyche i Soma są komplementarnymi elementami określającymi naszą egzystencje. Podjęłam próbę zdefiniowania samej siebie. Za pomącą obrazów i słowa połączonych z niematerialną sferą, ze sferą umysłu, intuicji w otaczającej mnie przestrzeni.”

– Wiktoria Snela

Wiktoria Snela ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne im. Jana Cybisa w Opolu (specjalizacja ceramika) w pracowni prof. Ireny Grabowskiej (dyplom z wyróżnieniem w 2012 r.). W 2013 r. ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu w klasie śpiewu solowego prof. Rafała Żurakowskiego. Obecnie jest studentką III roku Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Ceramiki.