Przyroda Opola – wystawa zdjęć OTP

Wystawa zdjęć OTP
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50

Wystawę można oglądać do 6 października 2018

Wraz z przyjaciółmi z Opolskiego Towarzystwa Przyrodniczego zapraszamy do oglądania wspaniałej wystawy zdjęć „Przyroda Opola”, na którą składają się fotografie autorstwa członków OTP.

Opolskie Towarzystwo Przyrodnicze zaprasza:

„Drodzy Opolanie! Z przyjemnością prezentujemy Wam zdjęcia pięknej opolskiej przyrody, choć z żalem musimy stwierdzić, że to zaledwie część krajobrazów i stworzeń, które chcielibyśmy Wam pokazać. Wszystkie fotografie, których autorami są: Grzegorz Karbowiak, Mateusz Kuśnierz, Dominik Losek i Łukasz Berlik, zostały wykonane na terenie stolicy województwa. Zobaczycie na nich głównie przedstawicieli fauny – niektóre z przedstawionych gatunków można obserwować u nas przez cały rok, inne sezonowo, a pojedyncze, jak np. raróg czy kormoran mały, pojawiają się w Opolu naprawdę sporadycznie. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu niniejszej wystawy zapragniecie lepiej poznać niezwykle bogaty, różnorodny i fascynujący świat przyrody – także tej lokalnej, której przyglądać można się choćby podczas powrotu z pracy czy w drodze do sklepu.”

Ekspozycję będzie można oglądać w bibliotecznej Galerii Rondo do 6 października 2018.