Wczytuję mapę...

„W poszukiwaniu miłości” – spotkanie z Urszulą Kozłowską

Data i godzina wydarzenia
07/03/2018, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 1 i 2

Kategoria
Spotkanie

„W poszukiwaniu miłości” – spotkanie z Urszulą Kozłowską

W poszukiwaniu miłości – spotkanie z Urszulą Kozłowską
Prowadzenie: Małgorzata Lis-Skupińska
7 marca 2018 (środa), godz. 18:00
Filia nr 1 i 2 MBP, ul. Dambonia 169

wstęp wolny

W poszukiwaniu miłości – najnowsza, piąta książka w dwóch opowiadaniach ukazuje losy kobiet, które, mimo kilku różnic, mają takie same dylematy w podejmowaniu życiowych decyzji.

W pierwszym opowiadaniu – Niezwykły dzień, poznajemy Annę, atrakcyjną czterdziestolatkę, spełnioną bizneswoman, która w sylwestrową noc samotnie zagłębia się w codzienność życia. Dokąd ją to zaprowadzi i czy znajdzie swoją miłość?

Sala 38 to historia Kamili, która jest pielęgniarką i gotowa jest nieść pomoc drugiemu człowiekowi każdego dnia. Czy kobiecie spełnionej zawodowo wystarczy to do szczęścia?

Urszula Kozłowska jest autorką pięciu książek. Jak sama o sobie mówi: „piszę odkąd nauczyłam się pisać, czyli od 50 lat”. Urodziła się w Lądku Zdroju, ale od 30 lat mieszka w Opolu. Od 9 lat jest szczęśliwą babcią Olivii, która wykonała rysunki do podtytułów książki Złodzieje uśmiechu. Prowadzi również bloga „Wpadnij do babci”, za pomocą którego uchyla drzwi do swojego świata. W swojej twórczości porusza sprawy codziennego życia, ale przede wszystkim pielęgnuje siłę, istotę i moc miłości.