Pod Wpływem w bibliotece!

11/12/2015, godz. 18:00

Biblioteka Główna - Hol

Pod Wpływem w bibliotece!

11 grudnia 2015 (piątek), godz. 18.00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
wstęp za uśmiech!

Zapraszamy na występ grupy improwizacji Pod Wpływem, która wykształciła się dzięki warsztatom prowadzonym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Czas wrócić do korzeni! Zapraszamy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło!

Członkowie grupy Pod Wpływem:

Od lutego tego roku biblioteka przestała nam się kojarzyć tylko z książkami. To właśnie w lutym w tym niesamowitym miejscu pierwszy raz się spotkaliśmy na warsztatach, a już w czerwcu odbył się powarsztatowy występ, po którym utwierdziliśmy się w przekonaniu, że chcemy… robić impro! Od 17 czerwca minęło już pół roku, dlatego pragniemy zaprosić Was na kolejny występ do biblioteki! Nie myślcie, że będzie to powtórka z rozrywki. W improwizacji nic się nie powtarza trzy razy. Ani nawet dwa. Wszystko, co wydarzy się na scenie, wydarzy się dzięki Wam! To Wy zadecydujecie, gdzie mamy grać, kiedy i kim mamy być. To Wy napiszecie cały scenariusz i wyreżyserujecie postacie i akcje. Pozwolimy Wam na wszystko – taki macie na nas Wpływ!

Grupa teatru improwizacji Pod Wpływem powstała w Opolu w czerwcu tego roku. W skład wchodzi dziewięć szalonych i całkowicie różnych od siebie osób, u których ta mała zabawa zamieniła się w pasję! Naładowni energią z premierowego występu, zapraszają na drugi, więc kto nie był – ma szansę nadrobić zaległości.