Wczytuję mapę...

Obsługa smartfonu – szkolenie dla początkujących

Data i godzina wydarzenia
07/10/2020, godz. 16:00 - 21/10/2020

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Dla wszystkich

Obsługa smartfonu – szkolenie dla początkujących

Obsługa smartfonu – szkolenie dla początkujących
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
Obowiązują zapisy (pod numerem telefonu 512-370-509)


Zapraszamy na darmowy kurs obsługi smartfonu i tabletu!

Kurs będzie prowadzony przez doświadczonych instruktorów. To dziewięciogodzinne szkolenie, rozłożone na trzy trzygodzinne moduły.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 7 października i kontynuowane będzie w dwie następne środy (14 i 21.10) w godz. 16:00-19:00 (3 x 3 godziny).

Na zajęciach zostaną omówione elementarne zasady pracy ze smartfonami opartym na Androidzie – najpopularniejszym mobilnym systemie operacyjnym. Uczestnicy dowiedzą się jak dopasować ustawienia urządzenia, by wygodnie z niego korzystać, jak wysyłać i odbierać MMS-y, jak wyszukiwać informacji w Internecie, odbierać pocztę elektroniczną, pobierać aplikacje oraz wykonywać zdjęcia i nagrywać własne filmy.

ILOŚĆ  MIEJSC OGRANICZONA! Aby wziąć udział w kursie, należy uprzednio wpisać się na listę uczestników – na chętnych czekamy pod numerem telefonu 512-370-509.

UWAGA!

W związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami dotyczącymi organizacji imprez podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny. Uczestnicy będą mieli obowiązek zakrycia ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowywania dystansu oraz wypełnienia ankiety dot. stanu zdrowia.