Noc z Andersenem – Ptasie OPOwieści

05/04/2024, godz. 20:00 - 06/04/2024

Dla dzieci

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Noc z Andersenem – Ptasie OPOwieści

Noc z Andersenem
Ptasie OPOwieści
5.04 / 6.04.2024, godz. 20:00-8:00

sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

obowiązują zapisy

Wsłuchaj się w śpiew nocy i przeżyj magiczny czas w bibliotece.

W ramach 20. Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat zapisane do Miejskiej Biblioteki Publicznej, na Noc z Andersenem – międzynarodowe wydarzenie z okazji urodzin znanego pisarza, zapoczątkowane w Czechach. Spotkanie odbędzie się w piątek 5. kwietnia od godz. 20:00 i potrwa do godz. 8:00 dnia następnego. W tym roku czekają na Was bohaterowie „Słowika”, baśni H. Ch. Andersena, wyjątkowi goście i inne atrakcje.

Koszt wydarzenia to 30zł. W tej cenie dzieci otrzymają dwa posiłki (kolacja: pizza, śniadanie: ciepła drożdżówka), napoje oraz drobny upominek.

ZAPISY ZAKOŃCZONE. BRAK WOLNYCH MIEJSC.