Noc z Andersenem 2016

01/04/2016, godz. 20:00 - 02/04/2016

Biblioteka Główna - Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek)

Dla dzieci

Noc z Andersenem 2016

Jest to międzynarodowe wydarzenie, które odbywa się w tym samym czasie, w nocy z 1 na 2 kwietnia, w wielu miastach Europy, a swój początek miała w Czechach.

Noc z Andersenem 2016 w Oddziale Dziecięco – Młodzieżowym MBP (pl. M. Kopernika 10)

Spędź wyjątkową noc w bibliotece!

Oddział Dziecięco – Młodzieżowy MBP zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat zapisane do Miejskiej Biblioteki Publicznej na Noc z Andersenem, organizowaną w ramach Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. W tym roku udamy się do kina Meduza, gdzie zwiedzimy pomieszczenia kinowe i weźmiemy udział w warsztatach filmowych pn. „Taśma filmowa”. O północy osobiście odwiedzi nas bajkopisarz, któremu zaśpiewamy 300 lat i zdmuchniemy świeczki na torcie. Gość opowie o sobie i przeczyta wybraną przez dzieci bajkę.

Podczas wydarzenia dzieci otrzymają dwa posiłki (kolacja-pizza, śniadanie-ciepła drożdżówka) oraz napoje. Jest to jedyny koszt, jaki ponoszą rodzice – 20 zł.

ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

Noc z Andersenem 2016 w  Wypożyczalni dla Dzieci – Pokoju Bajek (ul. Minorytów 4)

Spędź wyjątkową noc w bibliotece!

Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat zapisane do Miejskiej Biblioteki Publicznej na Noc z Andersenem, organizowaną w ramach Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. W tym roku podczas nocy będą nam towarzyszyć dzielni rycerze.

ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.