„Nietypowa baba jestem” – spotkanie z Anną Seniuk

Prowadzenie: Magdalena Małecka-Wippich
8 marca (środa), godz. 17.00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie z Anną Seniuk – kobietą, której wachlarz życiowych doświadczeń jest równie szeroki jak dorobek aktorski. Popularność zyskała głównie dzięki roli Magdy Karwowskiej w serialu „Czterdziestolatek”, ale znana jest także z licznych ról teatralnych oraz przedstawień kabaretowych. Nigdy nie była bohaterką skandali, w przeszłości raczej chroniła prywatność swoją i swoich najbliższych. W niedawno wydanej książce postanowiła pokazać, że jest tytułową „nietypową babą” – artystka w rozmowie ze swoją córką snuje opowieść o swoim życiu, zdradzając wiele ciekawych historii o swoim dzieciństwie, młodości, rodzinie i karierze aktorskiej.

Magdalena Małecka-Wippich – altowiolistka, pisarka, manager artystyczny. Założycielka zespołu Opium String Quartet. Wykonuje przede wszystkim muzykę klasyczną i najnowszą.  Prywatnie, córka kompozytora Macieja Małeckiego i aktorki Anny Seniuk, żona perkusisty Marcina Wippicha, oraz mama Ignacego i Felicji.