Myśl Życiodajnie – wieczór autorski i warsztaty uważności z Piotrem Zawadzkim

22/07/2024, godz. 18:00

Dla dorosłych, Warsztaty

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Myśl Życiodajnie - wieczór autorski i warsztaty uważności z Piotrem Zawadzkim

Myśl Życiodajnie – wieczór autorski i warsztaty uważności z Piotrem Zawadzkim
22 lipca 2024 | 18:00
Sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Zapraszamy na wieczór autorski promujący nową książkę Piotra Zawadzkiego pt. „Myśl Życiodajnie” połączony z warsztatami uważności.

Piotr Zawadzki – certyfikowany coach, trener mindfulness, nauczyciel medytacji, szkoleniowiec i terapeuta. Realizator dziesiątek szkoleń z dziedziny kompetencji miękkich. Wieloletni działacz społeczny, organizator setek wydarzeń szkoleniowych i kulturalnych na terenie Opola i Opolszczyzny. Jako eseista i poeta wielokrotnie publikowany w ogólnopolskich periodykach, autor tomu wierszy „Defenestracja”. Twórca największego fanpage o rozwoju osobistym na Opolszczyźnie. Założyciel i prezes Fundacji „Trampolina”, pracującej min. z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu. Autor dwóch książek: „Obudź uważność tu i teraz” oraz „Myśl Życiodajnie”.