Młodociany Improwizator – warsztaty improwizacji teatralno-kabaretowej

Prowadzenie: Teatr improwizacji To Mało Powiedziane
każdy wtorek, godz. 17:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

UWAGA! 8 MARCA WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W FILII NR 4 MBP PRZY UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH 48-50

Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisywania się pod adresem mbp.awieczorek@gmail.com. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Lubisz teatr? Lubisz kabaret? A może chciałbyś połączyć obydwie formy? Pokonać nieśmiałość? Zdobyć nowych przyjaciół? Przyjdź na warsztaty improwizacji kabaretowo-teatralnej! Żadnego tekstu do nauki!

Improwizacja pobudza kreatywność, zwiększa samoocenę, niweluje lęk przed wystąpieniami publicznymi, uczy działania w grupie przy ogromnej dawce humoru i zabawy.

Ubiegłoroczne warsztaty Młodociany Improwizator zaowocowały narodzinami nowej grupy impro w Opolu. Co przyniosą nam tegoroczne warsztaty? Jak potoczą się losy uczestników? Zachęcamy do odkrywania tej tajemnicy razem z nami!

Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku od 15 do 25 lat, które chcą poznać technikę improwizacji i nauczyć się ją wcielać w życiu codziennym. Na warsztaty należy zabrać wygodne obuwie i nie krępujące ruchów ciuchy.