„Miłością malowane” – finisaż Mirosławy Miry Hordyńskiej oraz wspólne relaksacyjne kolorowanie

26/10/2016, godz. 16:00

Wystawa

„Miłością malowane” - finisaż Mirosławy Miry Hordyńskiej oraz wspólne relaksacyjne kolorowanie

Finisaż wystawy Mirosławy Miry Hordyńskiej „Miłością malowane” oraz wspólne relaksacyjne kolorowanie

26 października 2016 (środa), godz. 16.00

Filia MBP nr 3, ul. Kwiatkowskiego 1

Zapraszamy na cudowną podróż w malarstwo intuicyjne Vedic Art, o którym opowie Mirosława Mira Hordyńska. Podczas spotkania autorka wystawy zaprezentuje najważniejsze zasady w malarstwie intuicyjnym, zobaczymy proces powstawania obrazu „malowanego miłością”. Vedic Art jest też sposobem na rozwijanie kreatywności, dlatego zapraszamy wszystkich na wspólne relaksacyjne kolorowanie.

Moda na kolorowanki dla dorosłych przywędrowała do nas z Zachodu. Według psychologów kolorowanie ma działanie terapeutyczne, łagodzi stres, koncentruje, wycisza umysł oraz korzystanie wpływa na nasz nastój. Niektórzy nawet twierdzą, że kolorowanki przeciwdziałają depresji, również tej jesiennej.

Jeśli chcesz poprawić humor, odstresować się oraz naładować pozytywną energią, zapraszamy na wspólne kolorowanie. Rozwiń w sobie artystyczne talenty. Kredki w dłoń!