Międzynarody Tydzień E-książki z IBUK LIBRA

Biblioteka Główna - Hol

Dla wszystkich

Międzynarody Tydzień E-książki z IBUK LIBRA

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki w okresie 1-14 marca 2017 czytelnicy IBUK libra będą mieli dostęp do poszerzonego zestawu tytułów na platformie IBUK Libra o ok. 2700 publikacji, tj. pojawią się książki z literatury faktu i literatury pięknej.

Przez 2 tygodnie wszyscy czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnej treści wszystkich książek z ww. kategorii (+ oczywiście książki wykupione). Zasady korzystania z IBUK LIBRA pozostają bez zmian.

Już dziś pobierz bezpłatny kod dostępu!

Nowy kod dostępu można uzyskać drogą mailową, wysyłając maila na adres czytelnia@mbp.opole.pl lub odwiedzając którąkolwiek z naszych placówek. W temacie prosimy podać hasło IBUK, a w treści numer karty bibliotecznej (ten pod kodem paskowym) oraz imię i nazwisko.