Mentalność amerykańskiego sukcesu

14/03/2016, godz. 17:00

Mentalność amerykańskiego sukcesu

Spotkanie z Rafałem Dryją w ramach programu „Ameryka w Twojej bibliotece”

14 marca 2016 (poniedziałek), godz. 17.00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Jak osiągnąć sukces? Co przybliża nas do celu? Jakie nastawianie pomaga osiągnąć to, czego pragniemy? Co odpowiadamy, słysząc pytanie, co słychać? „Stara bieda” czy może z uśmiechem na twarzy „Wszystko w porządku, dzięki!”?

Amerykanie wydają się znać odpowiedzi na te pytania. Od dawna stosują zasadę afirmacji, która ma kluczowe znaczenie przy osiąganiu sukcesu i wpływa na samopoczucie. O tym, jak ją zakorzenić w nas doradzi Rafał Dryja – psycholog i praktyk narzędzi sukcesu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, które zmotywuje do działania i uświadomi, co robimy nie tak, dążąc do sukcesu!

Rafał Dryja – psycholog i trener rozwoju osobistego, który specjalizuje się w zarządzaniu stresem i budowaniu relacji. Ukończył studia psychologiczne i od ponad roku prowadzi firmę szkoleniową.