MBP dla Katedry

Kiermasz od godz. 12.00

Koncert o godz. 17.00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej na kiermasz książek, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na remont KATEDRY OPOLSKIEJ. Oferujemy szeroki wybór książek – od literatury pięknej aż do popularnonaukowej. Wszystko w bardzo korzystnych cenach. Na zakończenie kiermaszu odbędzie się koncert grupy wokalno-instrumentalnej Metronom.

Zespół wokalno-instrumentalny Metronom skupia panów rozmiłowanych w śpiewie, wykonujących utwory przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Powstał w lecie 2015r. wskutek reorganizacji zespołu Camerton. Obecnie zespół działa przy Klubie Żołnierskim 10 Opolskiej Brygady Logistycznej. W swoim repertuarze ma około 200 utworów muzyki rozrywkowej, filmowej oraz o treści biesiadnej, patriotycznej, religijnej, okazjonalnej a także z pogranicza muzyki poważnej. Ich dorobek (biorąc pod uwagę wspólną historię obu zespołów) to ponad 150 koncertów w kraju i za granicą.