Malwinka – wernisaż wystawy

Ilustracje i teksty: Marek I Ania Szymczak
8 marca 2019 (piątek), godz. 18:00
Galeria MBP Zamostek, ul. Minorytów 4

Wystawę można oglądać do 30 marca 2019 r.

Malwinka
To nasz pierwszy tego typu projekt. Powstał, ponieważ oboje kochamy książki dla dzieci (szczególnie te ładnie ilustrowane) i chcieliśmy stworzyć własną. Na wystawie prezentujemy wybrane ilustracje z książki i fragmenty tekstu. Mamy nadzieję, że się wam spodobają:)

Marek Szymczak
Cześć! Jestem Marek. Od kilku lat zajmuję się ilustracją, głównie wektorową na potrzeby animacji reklamowej, projektów internetowych, prasy, książki i praktycznie wszystkiego, gdzie tego rodzaju technika się sprawdza:) Moje prace można znaleźć na instagramie wpisując @markszymczak.

Ania Szymczak
Hej, tu Ania. Jestem nauczycielem, ale tak naprawdę chciałabym projektować ogrody, zajmować się roślinami i pisać książki dla dzieci. Mam nadzieję, że Malwinka mi w tym pomoże:)