Maj z książką i kawą

16/05/2016, godz. 10:00 - 30/06/2016

Biblioteka Główna - Hol

Maj z książką i kawą

Dobrze wiemy, że nie ma nic lepszego od czytania doskonałej książki i popijania pysznej kawy! Dlatego zachęcamy do czytania, a w nagrodę… rozdajemy kawę! Pięć osób, które w maju wypożyczą w naszej bibliotece największą liczbę książek lub multimediów, otrzyma od nas upominki w postaci pysznej mielonej kawy ufundowanej przez firmę Przyjaciele kawy.

Przyjaciele kawy

Przyjaciele Kawy – jesteśmy zgranym zespołem osób, które uwielbiają kawę. Oferujemy duży wybór ekspresów do kawy, zarówno do użytku domowego, jak i dla biur i gastronomii. Posiadamy również szeroki asortyment kawy i herbaty.

Kawa jest naszą pasją, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Z przyjemnością odpowiadamy na pytania, profesjonalnie doradzamy i przyjaźnie obsługujemy. W sklepie stacjonarnym częstujemy kawą, a w sklepie internetowym można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu – łatwo i szybko. Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Rostrzygnięcie konkursu