„Ludzie po drodze” – wystawa Mai Supernak

„Ludzie po drodze” – wystawa Mai Supernak

18 stycznia 2017 r. (środa), godz. 18.00

Fotogaleria MBP

Wystawę można oglądać do 8 lutego 2017 r.

MAJA SUPERNAK – absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Opolu, gdzie rozwijała swoje pasje w Szkolnej Agencji Fotograficznej. Przygotowuje się do studiów na wydziale fotografii dokumentalnej w Londynie. Uczestniczyła w wielu plenerach zagranicznych, wystawach i konkursach. Fotografię uważa za najlepsze narzędzie do urzeczywistniania swoich wizji i myśli.

Ludzie po drodze – wystawa będąca zbiorem wspomnień z pierwszej wielkiej samodzielnej podróży Mai Supernak do Stanów Zjednoczonych. Pokazuje ludzi z różnych środowisk, miejsc i sytuacji. To dzięki nim autorka przeżyła tak wielką przygodę. Ci ludzie sprawili, że chce znów tam pojechać, by słuchać ich historii, zatrzymywać obiektywem ich twarze, nawiązywać nowe przyjaźnie. A teraz swoimi przeżyciami dzieli się z innymi.