Language Zone

Minorytów, 4, Opole, opolskie, 45-017

Rodzaj wydarzenia

Drodzy Państwo,

zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu Language Zone.

Tradycyjnie we WTOREK, 18.07.2017 r. o godzinie 18:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicę Minorytów.

W niedzielę odbyła się premiera nowego długo wyczekiwanego odcinka serialu Gra o tron. Czy jest jakiś film, serial, książka, na które czekacie Państwo z wytęsknieniem?

_______________________________________________________

PAMIĘTAJCIE:

Proszę się nie zrażać tym, że w wakacje biblioteka we wtorki czynna jest jedynie do 16:00.
Jeśli pogoda będzie dopisywać spotykamy się w plenerze (trawniczek przed MBP), w razie deszczu zajęcia odbywać się będą w środku, w holu.
________________________________________________________

Pierwsza część obu spotkań pozostanie bez zmian i zwyczajowo chciałabym Państwa poprosić, aby każdy z Państwa wybrał jedno wydarzenie z zeszłego tygodnia ważne, ciekawe, smutne, zabawne, interesujące – dosłownie dwa, trzy zdania i opowiedział nam o tym we wtorek.

Miłego dnia i do zobaczenia,

Dominika Bilik