Wczytuję mapę...

Królowa Saby i Maria Magdalena – spotkanie z Ewą Kassalą

Data i godzina wydarzenia
09/12/2019, godz. 18:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

Królowa Saby i Maria Magdalena – spotkanie z Ewą Kassalą

Królowa Saby i Maria Magdalena
Spotkanie z Ewą Kassalą
9 grudnia 2019 / godz. 18:00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

Energetyczne spotkanie z Ewą Kassalą, autorką jedynej na świecie trylogii o królowych egipskich. Od 2017 roku teksty autorki zdobywają również serca i umysły czytelników w Stanach Zjednoczonych czy Ameryce Południowej. W swoich pracach Ewa Kassala łączy szerokie naukowe zgłębianie tematu (każda książka powstaje przy konsultacji z historykami) z literackim talentem, dzięki czemu czytelnik może poczuć atmosferę starożytnego świata. Przekaz, jaki Ewa Kassala zawiera w swoich książkach brzmi: „Każdy z nas ma szansę, by stać się legendą. Czasem jedyną rzeczą, jaką trzeba zrobić, to odważyć się postawić jeszcze jeden krok naprzód i wziąć przeznaczenie w swoje ręce”.

Najnowsze powieści autorki to Królowa Saby i Maria Magdalena. Obie ukazały się w 2019 r. nakładem wydawnictwa Videograf.

EWA KASSALA – pisarka, trenerka, kreatorka akcji społecznych, ekspertka ds. kreowania wizerunku, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Scenarzystka i prowadząca programy telewizyjne, organizatorka konferencji i warsztatów, w tym motywacyjnych. Autorka jedynej na świecie trylogii o królowych starożytnego Egiptu. Autorka książek, m.in. Portret kobiety wieku zatracenia, Mandragora, Żądze Kleopatry, Boska Nefretete, Hatszepsut i poradników: Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku, W sukience do sukcesu, Jak być nowoczesną damą, Savoir-vivre przy stole, Poradnik nowoczesnej czarownicy. Dyrektor generalna polskiej filii Dress for Success – organizacji wspierającej kobiety na całym świecie w osiągnięciu niezależności finansowej.