„Na krańcu Ziemi” – spotkanie z Teresą Zielińską

17/07/2017, godz. 18:00

„Na krańcu Ziemi” – spotkanie z Teresą Zielińską

Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo)

17 lipca 2017 (poniedziałek), godzi. 18:00

Wstęp wolny

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza na spotkanie „Na krańcu Ziemi”, którego bohaterką będzie Teresa Zielińska. Na spotkaniu usłyszymy o jej przygodzie życia – trzymiesięcznej podróży do Australii i Nowej Zelandii, królestwa parków narodowych i nieujarzmionej dzikiej przyrody.

„Kolejne przystanki na trasie przy wodospadach, klifach, lodowcach, w górach, na pustyni czy nad brzegiem oceanu utwierdzają w przekonaniu, że natura jest dla tych krajów niezwykle łaskawa” – tak Teresa Zielińska zaprasza w podróż po Antypodach – dosłownie na krańce Ziemi.

Serdecznie zapraszamy!

TERESA ZIELIŃSKA – wieloletnia dziennikarka Radia Opole, autorka książek: „Z Kresów do Opola”, „Nauka & Biznes” i „Historie życiem pisane”.