01/03/2018, godz. 00:00 - 22/03/2018

Dla dzieci, Konkurs

Konkurs plastyczny „Wody kropelka – moc wielka”

Światowy Dzień Wody to święto, które uświadamia ludziom, jak ważna w życiu człowieka i przyrody jest woda i co robić, żeby zadbać o jej czystość.

Konkurs plastyczny „Wody kropelka – moc wielka”

Jeśli zgadzasz się z tym zdaniem ten konkurs jest dla ciebie. Wykaż się kreatywnością i pokaż, że woda czyni cuda! Pomyśl jaki wpływ ma woda na człowieka i otaczający go świat i przenieś swój pomysł na papier. Technika wykonania prac dowolna w formacie A4. Liczy się pomysłowość i twórcze podejście do tematu.

Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz do uczniów klas I-III szkół podstawowych znajdujących się na terenie miasta Opola.

Termin dostarczania prac upływa dnia 22.03.2018

Każda praca powinna mieć dołączony opis wg wzoru:  imię i nazwisko autora, wiek, nazwa przedszkola lub szkoły, tel. kontaktowy.

Rozstrzygnięcie konkursu: 24.03.2018 (sobota), godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4.

Organizatorzy:
Wodociągi i Kanalizacja w Opolu