Konkurs plastyczny na Superbohatera

17/07/2017, godz. 00:00 - 25/07/2017

Biblioteka Główna - Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek)

Konkurs plastyczny na Superbohatera

Masz swojego ulubionego bohatera z filmu, komiksu czy bajki? A może zawsze marzyłeś żeby nim zostać? Jeśli tak – ten konkurs jest dla ciebie!

Zainspiruj się znanymi superbohaterami, wykaż się kreatywnością i stwórz swojego. Pomyśl jak powinien wyglądać, jak się nazywać i pokaż nam swoje pomysły na papierze, płótnie, drewnie, na czym tylko chcesz! Technika wykonania prac dowolna. Liczy się twórcze podejście do tematu.

I

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu. Organizator zastrzega sobie zmian w regulaminie.

Warunki udziału w konkursie:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 7 do 13 lat.
  2. Każdy uczestnik może oddać tylko jedną pracę wykonaną dowolną techniką.
  3. Prace należy dostarczyć do Wypożyczalni dla Dzieci/ Pokoju Bajek w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Minorytów 4 w Opolu do dnia 25 sierpnia 2017 r.
  4. Każda praca powinna mieć dołączony opis wg wzoru: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy.
  5. Laureatów konkursu wyłonią koordynatorzy projektu „Ameryka w twojej bibliotece”.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31.08.2017 o godzinie 12:00 w Wypożyczalni dla Dzieci – Pokoju Bajek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu.
  7. Z wszystkich prac konkursowych powstanie wystawa, którą będzie można oglądać w holu na I piętrze.