Wczytuję mapę...

Konkurs na projekt maskotki promującej 800-lecie lokacji Opola

Data i godzina wydarzenia
20/10/2016, godz. 10:00 - 15/11/2016

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Hol

Kategoria
Konkurs

Konkurs na projekt maskotki promującej 800-lecie lokacji Opola

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt maskotki promującej 800-lecie lokacji Opola. Projekt maskotki powinien nawiązywać do misji obchodów dostępnej na stronie internetowej: www.opole800.pl. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 2000 zł! Czekamy na zgłoszenia w terminie do 15 listopada br.

– Projekty na maskotkę mogą być wykonane w dowolnej technice (np. rysunek, grafika, szkic) z użyciem dowolnej ilości kolorów.

– Projekty wraz z kartą zgłoszeniową należy przekazać w terminie do dnia 15 listopada 2016 r. bezpośrednio do Wydziału Promocji Urzędu Miasta Opola.

– W konkursie przyznana zostanie jedna nagroda główna oraz dwa wyróżnienia.

– Nagrodę główną w wysokości 2000 zł otrzyma Uczestnik konkursu, którego projekt otrzyma najwyższą punktację Komisji Konkursowej.

– Dwóch uczestników konkursu, których prace otrzymały kolejno najwyższą punktację otrzymają wyróżnienia w wysokości 500 zł.

– Zwycięski projekt zostanie zrealizowany (w formie pluszowego kostiumu lub/i w formie pluszowej zabawki) oraz będzie wykorzystywany w celu promocji obchodów lokacji 800-lecia Opola.