Konkurs na limeryk z okazji piątych urodzin nowej siedziby MBP

Biblioteka Główna - Hol

Konkurs na limeryk z okazji piątych urodzin nowej siedziby MBP

Drogi Czytelniku!

Z okazji zbliżających się piątych urodzin nowej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej, zapraszamy Cię do udziału w konkursie na jubileuszowy limeryk. Jeśli brak Ci inspiracji, wizyta na Minorytów 4 na pewno pomoże odnaleźć natchnienie. Jesteś gotowy zmierzyć się z wymagającą formą humoru i chcesz zadziwić nas konceptem? Zapoznaj się z regulaminem i przystąp do zabawy.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich czujących dowcip, którzy ukończyli 16 lat.

Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla limeryku i zachowywać jego budowę.

Inspiracją do napisania limeryku powinna być Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Minorytów 4 i jej działalność w ciągu ostatnich pięciu lat.

Prace można składać w formie elektronicznej na adres mbp.konkurs@gmail.com oraz wrzucać do specjalnej skrzynki znajdującej się w szatni biblioteki.

Prace można nadsyłać do 31 marca 2016 r.

Autorzy najlepszych limeryków otrzymają nagrody finansowe (I miejsce – 600 zł, II miejsce – 400 zł, III miejsce – 200 zł).

Wszystkie limeryki zgłoszone do konkursu stają się własnością organizatora. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 limeryki.

Wszystkim chętnym życzymy natchnienia i powodzenia!