Koncert Wielkanocny – Gosia Sacała & Band

9 kwietnia 2018 (poniedziałek), godz. 18:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Gosia Sacała – muzyk, artystka, performer, autorka piosenek i skrzypaczka – po ośmiu latach w szkole muzycznej w Opolu w klasie skrzypiec zdecydowała się zacząć śpiewać i od tamtej pory nieustannie się kształci w tym kierunku. Obecnie prowadzi chóry oraz zespoły, jest trenerem głosu. Zawsze chętnie prowadzi działalność charytatywną we współpracy ze szkołami, parafiami, domami kultury oraz miejskimi ośrodkami kultury. Pisze oraz aranżuje muzykę, organizuje eventy muzyczne oraz warsztaty muzyki gospel, którą kocha! W swoich piosenkach, po polsku i po angielsku wyraża swoją miłość do życia, do ludzi i do Boga. Muzyka, jaką gra i tworzy ma charakter introspektywny oraz prowadzi do refleksji i relaksu.

Koncert Wielkanocny w wykonaniu Gosi wraz z zespołem, to wydarzenie przede wszystkim muzycznie refleksyjne, głębokie i przejmujące. Zespół zaprezentuje utwory różnorodne, zarówno nowoczesne, jak i międzynarodowo znane hymny. Wokalistka, która jest zarówno skrzypaczką wzbogaci swój koncert wyjątkową barwą skrzypiec, które jeszcze bardziej przybliżą słuchacza do przeżyć pamiętnej Wielkiej Nocy.

Koncert poprowadzi pastor Piotr Zawadzki.