Karnawałowy Bal Star Wars

Karnawałowy Bal Star Wars – Ameryka w Twojej bibliotece

17 lutego 2017, godz. 17.00 – 19.00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp: 5zł/osoba (opłata przy zapisie)

Wszystkie dzieci w wieku od 8 do 11 lat zapraszamy na Bal Karnawałowy STAR WARS. Zapisy odbywają się w Wypożyczalni dla Dzieci. Ilość miejsc ograniczona. Gwiezdne przebranie obowiązkowe.

Jesteś fanem „Gwiezdnych Wojen”? Lubisz postacie stworzone przez Georga Lucasa? Chcesz być jak księżniczka Leia albo Luke Skywalker ? Jeśli tak – ten bal jest zdecydowanie dla Ciebie!

W ten karnawałowy wieczór zabierzemy Cię do odległej galaktyki… Wejdź na pokład „Sokoła Milenium” i wyrusz z nami w podróż pełną przygód ! Odkryjemy przed tobą świat Lorda Vadera i rebeliantów. Zobaczysz, co kryje się po ciemnej stronie mocy. Dowiesz się wielu ciekawostek, poznasz wspaniałych bohaterów. Nie zabraknie gwiezdnych zabaw, zadań i działań plastycznych. Nie czekaj – zapisz się już dziś.

Niech moc będzie z Tobą !