Kto ty jesteś ? Akcja artystyczna z udziałem opolskich artystów plastyków / Historia silna kobietami

05/12/2017, godz. 14:00 - 22/12/2017

brak lokacji

Wystawa

Kto ty jesteś ?  Akcja artystyczna z udziałem opolskich artystów plastyków / Historia silna kobietami

Historia silna kobietami

Kto ty jesteś ?

Akcja artystyczna z udziałem opolskich artystów plastyków: Małgorzaty Futkowskiej, Haliny Fleger, Malwiny Mielniczuk, Andrzeja Sznejweisa, Marka Maciąga

Prezentacja instalacji: 5 grudnia 2017, godz. 14:00
Instalację można oglądać do 22 grudnia 2017

Mała Galeria MBP, ul. Minorytów 4

Tematem działania jest własna tożsamość w kontekście pamięci. Twórcy naniosą artystyczny komentarz na powierzchnię ścian tworzących biały sześcian. Kostka ta zastąpi płótno malarskie i stanie się miejscem zapisu i zaznaczenia własnej obecności, następnie zostanie zaprezentowana w formie modułu tworzącego instalację w Małej Galerii MBP. Poszukiwania twórcze zestawione w ten sposób dadzą odbiorcom z jednej strony szczególną możliwość doświadczenia różnych wizji, ich niepowtarzalności i odrębności, z drugiej zaś – nieuniknionych związków z innymi, kształtowanymi w sposób świadomy i nieświadomy przez samych autorów wobec określonych wartości, kultury i otoczenia.