„Jeden” – wystawa prac Anny Podgórskiej

15/01/2018, godz. 00:00 - 16/02/2018

„Jeden” – wystawa prac Anny Podgórskiej

Filia MBP nr 3, ul. Kwiatkowskiego 1

Wystawę można oglądać od 15 stycznia do 16 lutego 2018 r. w godzinach pracy placówki.

Anna Podgórska – tegoroczna maturzystka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Opolu na specjalizacji projektowanie graficzne. Malować zaczęła już we wczesnym dzieciństwie. Swój talent plastyczny rozwijała w Ognisku Plastycznym od II klasy Szkoły Podstawowej. Od 2012 roku kształciła się pod okiem Patrycji Kucik. W kręgu jej największych zainteresowań znajduje się malarstwo olejne. Inspiruje ją impresjonizm oraz tworzenie portretów. W swojej twórczości stara się uchwycić momenty z życia oraz grę światła. Jej obrazy są subiektywną interpretacją otaczającego świata. Wystawa „Jeden” jest jej pierwszą w życiu wystawą prac plastycznych.