Wczytuję mapę...

Jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty – warsztat praktyczny

Data i godzina wydarzenia
20/02/2024, godz. 17:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Warsztaty

Dostępność

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty – warsztat praktyczny
Jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty – warsztat praktyczny
20 lutego 2024, g. 17:00 
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
Wstęp wolny
 
Jak to jest, że czasem najtrudniej dogadać się ze samym/samą sobą? Ile to razy wewnętrzny krytyk, albo inny głos mówił Ci o tym, co robisz źle? Dlaczego sami sobie stajemy na przeszkodzie w realizacji marzeń i celów? Komunikacja wewnętrzna, to umiejętność wysłuchania wewnętrznych głosów oraz rozwiązania wewnętrznego konfliktu. Jest to również zdolność do samoregulacji, złapania równowagi, oraz droga do poznania samej lub samego siebie. Jeżeli jest to dla Ciebie bliskie, to zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie w formie warsztatowej. Pokażę tam, jak usłyszeć swoje wewnętrzne głosy. Te krytyczne, nieprzychylne, trudne, ale również te, które wspierają, pomagają, czy doceniają. Będziesz mogła, lub mógł doświadczyć, autentycznego kontaktu ze sobą, który prowadzi do harmonii, spokoju i większego połączenia. Sposoby i metody wykorzystane w warsztacie pochodzą między innymi z Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS), nurtu psychoterapeutycznego, w której ważnym elementem jest umiejętność zwrotu do siebie i nawiązania kontaktu z częściami siebie.
O prowadzącym:
Mateusz Łętowski – terapeuta, praktyk modelu IFS (Systemu Wewnętrznej Rodziny), wspieram ludzi w potrzebie, oraz tych, których potrzebą jest rozwój i poznawanie siebie. Korzystam zarówno z narzędzi nowoczesnej psychoterapii, jak i z myśli i tradycji (takich jak antyczna filozofia grecka, czy sufizm). Prowadzę gabinet terapii w Opolu oraz sesje online. Jeśli masz pytania, to możesz je zadać tutaj, albo skontaktować się bezpośrednio: mateuszletowski@gmail.com / tel. 535-283-711
Zapraszam serdecznie wszystkich poszukujących prawdy o sobie, jak i tych, którzy po prostu chcą, żeby ich życie było lżejsze.