Wczytuję mapę...

Jak podróżować z dziećmi? – spotkanie z Magdaleną Kalbarczyk

Data i godzina wydarzenia
13/06/2022, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Jak podróżować z dziećmi? – spotkanie z Magdaleną Kalbarczyk

Jak podróżować z dziećmi? – spotkanie z Magdaleną Kalbarczyk
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
13 czerwca 2022 (poniedziałek), godz. 18:00
wstęp wolny

Spotkanie będzie również dostępne w formie transmisji online: https://www.facebook.com/events/558695649130115

Jak podróżować z dziećmi? – pytanie, które zadaje sobie prawie każdy rodzic. Co w przypadku, gdy chcemy, aby kierunkiem podróży były góry? Jak rozpocząć górskie przygody? Jak się do nich przygotować, zaczynając od wyboru szlaku, przez pakowanie, trekking, aż do zdobycia szczytu? Jak zachęcić dzieci do dalszej wędrówki, gdy kolejny raz usłyszymy: „daleko jeszcze?”. I jak w tym wszystkim nie zwariować? 🙂

Odpowiedzi znajdziecie na spotkaniu z podróżująca mamą, która opowie o tym, jak obudzić w dzieciach pasję i chęć poznawania świata oraz przekaże swoje doświadczenie nabyte na szlakach.

Magdalena Kalbarczyk, na co dzień mama pracująca i zajmująca się domem, w weekendy poznaje wspólnie z dziećmi polskie góry. Oprócz rodzinnych wędrówek rozwija swoje umiejętności podczas trekkingów w wyższych partiach gór. Nie zna słowa „niemożliwe” w temacie rodzinnego podróżowania. Aktywnie działa na kanałach społecznościowych Facebook i Instagram pod nazwą @magda_madeforfun. Jej celem jest przełamanie stereotypu „z dziećmi się nie da”. Podczas spotkania zaprezentuje jak wyglądają ich wędrówki od podszewki.