Jak odkryłem audiobooki – spotkanie z Jackiem Podsiadłą

16 kwietnia 2019 (wtorek), godz. 18:00
Mediateka MBP (II piętro), ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Zapraszam do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie pod nazwą „Jak odkryłem audiobooki”. Zgodnie z jego tytułem opowiem, jak się mają sprawy między pisarzem a nową formą prezentacji literatury, ale mam nadzieję, że bardziej niż spotkanie ze mną będzie to właśnie spotkanie z audiobookami. Posłuchamy fragmentów dzieł dobrze napisanych i dobrze przeczytanych. Porozmawiamy. Sprawdzimy, czym ucho różni się od oka. Zrobimy jakiś konkursik, żeby nie było nudno. A jak będzie nudno, to trudno.

– Jacek Podsiadło

Jacek Podsiadło (ur. 1964) – poeta, prozaik, tłumacz, felietonista. Jest laureatem licznych nagród literackich, m.in. Nagrody im. Georga Trakla (1994), Nagrody Kościelskich (1998), Nagrody Czesława Miłosza (2000), Nagrody im. Wisławy Szymborskiej (2015) oraz Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius (2015) za całokształt twórczości.