Wczytuję mapę...

Jak dieta może wpłynąć na nasz mózg? – wykład psychodietetyczki Eweliny Daniły

Data i godzina wydarzenia
15/09/2023, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Jak dieta może wpłynąć na nasz mózg? – wykład psychodietetyczki Eweliny Daniły

Jak dieta może wpłynąć na nasz mózg? – wykład psychodietetyczki Eweliny Daniły
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
15 września 2023 (piątek), godz. 18:00
wstęp wolny

 

Jak dieta może wpłynąć na nasz mózg? Co ma piernik do wiatraka, czyli dlaczego to co jemy wpływa na nasz proces myślenia, odczuwania, a nawet podejmowania decyzji? Jakie są główne składniki “diety na mózg”? Jak umysł rośnie w siłę, gdy mózg się starzeje? Czy można odmłodzić nasz mózg? Ile procent mózgu wykorzystujemy, a ile możemy?

Zapraszamy na spotkanie poświęcone kwestiom zdrowego odżywiania, a w szczególności temu, jak dieta może wpłynąć na pracę mózgu. O naturalnych i przyjemnych sposobach na poprawę funkcjonowania jednego z najważniejszych organów w naszym ciele, będzie opowiadać edukatorka i specjalistka ochrony zdrowia, Ewelina Daniła.

Ewelina Daniła – psychodietetyczka, health and life coach, silwoterapeutka. Ukończyła wiele profesjonalnych kursów z zakresu wpływu diety oraz myślenia na zdrowie w każdym aspekcie życia. Nauczycielka zdrowego trybu życia, specjalizuje się w zmianie nawyków żywieniowych i myślowych. Propagatorka idei i twórczyni programu dla dzieci „Słodko bez cukru”. Prezes Fundacji Sielanka, właścicielka firmy Zielony Garnek.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/274657015284123