Wczytuję mapę...

Ja, Ty, Ona. Oblicza kobiecości

Data i godzina wydarzenia
18/09/2017, godz. 17:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

Ja, Ty, Ona. Oblicza kobiecości

Ja, Ty, Ona. Oblicza kobiecości
18 września 2017 (poniedziałek), godz. 17:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
wstęp wolny

O swoje przywileje walczyły przez stulecia. Teraz, żyjąc w oceanie możliwości, w natłoku obowiązków, marzeń i planów zdarza się, że  tracą zdrowie i energię.  Za czym tak biegną?  Kogo chcą dogonić?  Kim są kobiety XXI wieku?

Zapraszamy na spotkanie tworzone przez kobiety i dedykowane kobietom.

Z psychologiem i założycielką szkoły jogi będziemy rozmawiać na temat siły drzemiącej w kobietach oraz umiejętności radzenia sobie z kryzysami.

Natalia Ognisty – psycholog, psychodietetyk. Absolwentka Manchester Metropolitan University w Wielkiej Brytanii, aktualnie w trakcie szkolenia w Instytucie Psychoterapii Integratywnej Systemowej w Krakowie.
W swojej pracy zajmuje się holistycznym spojrzeniem na duszę i ciało, pomagając pacjentom z różnego typu zaburzeniami zrozumieć własne emocje i uzyskać wgląd w swoje wnętrze.

Kazimiera Prusko – założycielka Szkoły Jogi w Opolu. Jogą zajmuje się od 2000 roku. Absolwentka szkoleń Jogi Jivamuki. Zdobyła uprawnienia państwowe oraz ukończyła liczne kursy i warsztaty. Na co dzień dzieli się ze swoimi adeptami starożytną wiedzą jaką jest joga, ale też doświadczeniem i pasją.