Groszowicki Klub Małego Czytelnika

21/12/2015, godz. 16:00 - 28/01/2016

Dla dzieci

Groszowicki Klub Małego Czytelnika

Spotkania odbywają się w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00

Na pierwsze zajęcia zapraszamy 7 grudnia 2015

Fila MBP nr 10, ul. Buhla 5

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat do Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu-Groszowicach na spotkania „Groszowickiego Klubu Małego Czytelnika”.

Proponujemy dzieciom słuchanie bajek czytanych przez bibliotekarkę oraz atrakcyjne zajęcia plastyczne.

Dlaczego warto? Głośne czytanie uczy dzieci skupienia uwagi, rozwija ich wyobraźnię, uczy języka – rozbudowuje słownictwo poprzez osłuchanie się z nowymi pojęciami, chroni przed wtórnym analfabetyzmem ucząc analizy i rozumienia tekstu i niesie ze sobą wiele innych korzyści.

Spotkania odbywać się będą w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy już 7 grudnia 2015.