Giełda Wiosenna

Dla dzieci

Giełda Wiosenna

„Giełda Wiosenna”

Targi wymiany książek i zabawek dla dzieci

7 – 8 kwietnia w godzinach 15:00 – 19:00

Oddział Dziecięco-Młodzieżowy, pl. M. Kopernika 10

Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas na porządki! Przewietrz swoje regały z książkami i półki
z zabawkami! Z pewnością znajdą się takie, do których już nie wracasz lub z których już wyrosłeś. Nie upychaj ich na strychu tylko podaj dalej!

Zapraszamy na wiosenną giełdę wymiany książek i zabawek.

Szczegóły w regulaminie i pod numerem telefonu 77 454 55 89

Wydarzenia towarzyszące:

7.04. godz. 17:00 Tam, tada dam, BAM! – spotkanie muzyczne dla dzieci pod kier. Michała Baranowskiego

14.04. godz. 17:00 Poznaj książkę całym sobąwarsztaty literackie dla dzieci pod kier. Arkadiusza Ceglarskiego

Regulamin „Giełdy Wiosennej”

1. Impreza odbędzie się w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym (pl. M. Kopernika 10) Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu w dniach 7 – 8 kwietnia w godzinach od 15:00 do 19:00.

1. Zabawa polega na bezpłatnej wymianie książek i zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora.

1. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać zgłoszenie do 6 kwietnia 2016 r. na adres odzdziec@mbp.opole.pl lub przekazać informacje telefonicznie pod numerem 77 454 55 89. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, numer kontaktowy, ilość i rodzaj zabawek, książek.

1. Do wymiany należy przynieść zabawki, książki, filmy dla dzieci, które są sprawne, kompletne i w dobrym stanie. Zabawki na baterie powinny mieć włożone baterie, a gry i puzzle zawierać wszystkie elementy. UWAGA! Prosimy nie przynosić zabawek militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.).

1. Przedmioty, które nie zostały wymienione, należy odebrać do 20 kwietnia. Po tym terminie przejdą na własność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu i zostaną rozdysponowane w jej placówkach, wzbogacając zbiory i kąciki zabaw dla dzieci.