Dzień Niepodległości USA – Zjednoczone Stany Tańca

11/07/2016, godz. 17:00 - 12/07/2016

Dzień Niepodległości USA - Zjednoczone Stany Tańca

Dzień Niepodległości – Zjednoczone Stany Tańca.

Warsztaty taneczne dla dzieci i dorosłych

11 lipca 2016 (poniedziałek)

Wykład otwarty na temat tańców amerykańskich

Warsztaty stepowania dla dorosłych

12 lipca 2016 (wtorek)

Warsztaty stepowania dla dzieci (od 7 do 13 roku życia)

Na warsztaty obowiązują ZAPISY. Zgłoś swój udział w Mediatece, Pokoju Bajek lub telefonicznie NUMER. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy zabrać ze sobą buty z twardą podeszwą. Dla pierwszych 10 osób na warsztatach dla dorosłych zapewnimy specjalne buty do stepowania.

Kto z nas nie zna słynnej piosenki „Singing in the rain” i kultowego filmu „Deszczowa Piosenka”? Chyba wszyscy chociaż raz słyszeli lub oglądali, dlatego nikogo nie może zabraknąć na imprezie „Zjednoczone Stany Tańca”! Tym razem amerykański Dzień Niepodległości świętujemy muzycznie i tanecznie. Podczas  imprezy zabierzemy Was do amerykańskiego musicalu lat 30. XX wieku. Na parkiecie rozrusza Was Tomasz Nawrocki z Royal Dance Center, przez wiele osób określany jako „umysł ścisły, dusza artysty”. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Koszalińskiej oraz dyplomowany instruktor tańca.