Dzieła z Kaplicy Sykstyńskiej – wykład i pokaz albumu

Wykład i pokaz trzytomowego albumu fotograficznego Kaplicy Sykstyńskiej
12 lipca 2018 (czwartek), godz. 14:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Udział w wydarzeniu należy zgłosić za pośrednictwem strony internetowej: https://grupa.goldenmark.com/kaplica-sykstynska_lp/ (trzeba wybrać miasto i podać swoje dane w celu wysłania zaproszenia).

Zgłaszać się można także drogą mailową na adres: justyna.marcinkowska@goldenmark.com oraz telefonicznie: 572 501 922

Zapraszamy na niezwykłą podróż do miejsca, które połączyło losy co najmniej 10 artystów i 6 papieży, by stać się symbolem nowej epoki i do dziś rozpalać wyobraźnię. Muzeum Watykańskie i uznany włoski wydawca dzieł sztuki Scripta Maneant połączyli siły, aby stworzyć nadzwyczajny trzytomowy zapis fotograficzny kaplicy Sykstyńskiej. Dzięki trójwymiarowej rekonstrukcji całej przestrzeni i zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania, Kaplica Sykstyńska została odtworzona z niespotykaną dotychczas wiernością.