„Drzwi do domu” i nowe wiersze / Spotkanie autorskie z Piotrem Żarczyńskim

13/06/2023, godz. 18:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

„Drzwi do domu” i nowe wiersze / Spotkanie autorskie z Piotrem Żarczyńskim

„Drzwi do domu” i nowe wiersze
Spotkanie autorskie z Piotrem Żarczyńskim
13 czerwca 2023 | 18:00
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Prowadzenie: Adriana Jarosz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu zaprasza na spotkanie z Piotrem Żarczyńskim. Poeta zaprezentuje liryki z tomu „Drzwi do domu” oraz nowe wiersze.

Piotr Żarczyński – jest zasłużonym członkiem Nauczycielskiego Klubu Literackiego. Należy do Stowarzyszenia Literacko Artystycznego w Krakowie i  jest aktywnym członkiem Konfraterni Poetów w Krakowie. Mieszka i pracuje w Opolu. Jako poeta zadebiutował w Prezentacjach Klubu Autorskiego przy Wojewódzkim Domu Kultury w Opolu, w 1987 r. Drukował wiersze w „Słowie Powszechnym”, „Literackim Głosie Nauczycielskim” oraz w licznych almanachach i antologiach. Autor zbiorów poetyckich „Skrzydła anioła” (1998) i „Zaimki liryczne” (2009) oraz „Drzwi do domu” (2018).