DNI OPOLA w MBP: Frania w Amfiteatrze – spotkanie z Magdaleną Schatt-Skotak

20/05/2023, godz. 12:00

Dla dzieci, Spotkanie

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

DNI OPOLA w MBP: Frania w Amfiteatrze – spotkanie z Magdaleną Schatt-Skotak

Dni Opola w MBP
Frania w Amfiteatrze – spotkanie z Magdaleną Schatt-Skotak
20.05.2023 | 12:00

sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Znacie to miejsce, gdzie można oglądać gwiazdy w pełnym świetle reflektorów, gdzie muzyka porywa ludzi do tańca i gdzie mieszkają najbardziej muzykalne lisy na świecie? „Frania w Amfiteatrze” to pełna przygód opowieść, w której muzyka łączy nie tylko pokolenia, ale także gatunki. Zajrzyjcie z Franią za kulisy Narodowego Centrum Polskiej Piosenki i dajcie się wciągnąć w fascynujące śledztwo.

Magdalena Schatt-Skotak – zabiegana mama Hani i Olusia. Kocha Opole, spacery po lesie i książki, zwłaszcza historie dla dzieci – nałogowo je czyta, pisze i opowiada do poduszki. Jest autorką doskonale przyjętej bajki dla dzieci pt. „Łysolka i długowłosy”.