„CHWAŁA NA WYSOKOŚCI, A POKÓJ NA ZIEMI!” – POLSKO-UKRAIŃSKIE KOLĘDOWANIE

19/12/2017, godz. 18:00

"CHWAŁA NA WYSOKOŚCI, A POKÓJ NA ZIEMI!" - POLSKO-UKRAIŃSKIE KOLĘDOWANIE

CHWAŁA NA WYSOKOŚCI, A POKÓJ NA ZIEMI!

19 grudnia 2017 (wtorek), godz. 18:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
Wstęp wolny

Konsulat Honorowy Ukrainy w Opolu ma zaszczyt zaprosić Państwa na świąteczne polsko-ukraińskie kolędowanie.

Jest to projekt Konsulatu, którym rozpoczynamy nasza działalność na przestrzeni kulturowej Opolszczyzny. Dla naszych gości wybraliśmy perły, najpiękniejsze kolędy polskie, jak zarówno ukraińskie. Będą one wykonywane przez zespól wokalno-instrumentalny, wielkich pasjonatów muzyki i sztuki z obu krajów, przeplatane z grą teatralną uczniów z Zespołu szkol im. J. Warszewicza w Prószkowie. Scenografie również wykonano wspólnym wysiłkiem pracy opolskich oraz ukraińskich malarzy.

W promieniach Gwiazdy Betlejemskiej złączmy nasze serca w imię braterskiej przyjaźni i szacunku. Niech wspólna kolęda rozbrzmiewa na wszystkie strony świata i dotrze do każdego w ten uroczysty czas!